محافظ برق امگا 3 خانه 3 متري يخچالي OMEGA 3 outlet electrical protector

قابل استفاده روی یخچال ، فریزر ، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی

کد کالا: 401
زمان تحویل: ارسال فوری
قیمت قبلی: ۳۵۴,۰۰۰ تومان ۲۰%
قیمت: ۲۸۲,۰۰۰ تومان
شکسته شدن قیمت - با خرید تعداد بیشتر می‎توانید در هزینه صرفه جویی کنید
تعداد ۴+ ۱۰+ ۲۵+
قیمت ۲۶۵,۰۸۰ تومان ۲۵۳,۸۰۰ تومان ۲۴۲,۵۲۰ تومان

محافظ برق 3 خانه 3 متری امگا :

محافظ برق دستگاهی است که در مسیر ورودی برق قرار می گیرد و در صورتی که مقدار ولتاژ یا آمپر یا توان مصرفی (مانند : اشکال برق رسانی در اداره برق یا نیروگاه یا خطوط انتقال ، رعد و برق و حوادث طبیعی ، مصرف برق بیش از حد مصرف کننده و…) خارج از محدوده استاندارد گردد ، مسیر ورود برق را قطع می نماید و پس از طی زمانی مشخص در صورت ایجاد شرایط استاندارد ، مجدد مسیر ورود جریان را به تجهیزات الکتریکی ، وصل می نماید تا از آسیب به دستگاه مورد نظر جلوگیری شود. در ادامه با ما همراه باشید. با محافظ برق چیست و چگونه وسایل برقی را محافظت می کند.
شرکت Omega محافظ برق 3 خانه 3 متری امگا را جهت محافظت وسایل الکتریکی ارزشمند و حساس (یخچال، تلویزیون، کامپیوتر خانگی و ….) شما عزیزان طراحی و تولید کرده است. با خریداری و استفاده از این محصول می‌توانید از سلامت برد وسایل الکتریکی متصل به برق شهری خود در برابر نواسانات برق شهری و درنتیجه افزایش طول عمر مفید آن‌ها اطمینان حاصل نمایید.
 
شما میتوانید این محصول را به قیمت مناسب و با گارانتی 3 ساله از فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا خریداری نمایید.
محافظ های برق دارای زمان تاخیر هستند. زمان تاخیر به مدت زمانی می گویند که ولتاژ برق دچار نوسان می شود تا زمانی که محافظ جریان برق را قطع کند برای دستگاه های مختلف این زمان تاخیر متفاوت است. مثلا برای دستگاه های کم مصرف بین 30 ثانیه تا 1 دقیقه است. محافظ برق امگا (Omega) مدل 3 خانه 3 متری P3000 ارت دار  دارای زمان تاخیر 30 ثانیه است. مناسب برای یخچال و فریزر است .
جریان خروجی نیز برای خرید یک محافظ مناسب بسیار اهمیت دارد. روی محافظ های برق جریان خروجی را با ولت یا آمپر نشان می دهند. محافظ برق امگا مدل p3000 دارای جریان خروجی 250ولت است.
محافظ برق امگا مدل p3000 ارت دار است، به این معناست که اگر هریک از سیم‌های فاز و یا سیم نول به هر طریقی به بدنه دستگاه اتصال یابد و مدار الکتریکی مورد نظر دچار نشتی جریان شود؛ این نشتی جریان توسط سیم ارت به زمین منتقل شده و از برق گرفتگی و یا در مواردی اتصالی دستگاه جلوگیری شود.
محافظ برق امگا مدل 3 خانه 3 متری p3000 ارت دار مناسب برای استفاده روی یخچال ، فریزر ، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی است.
امکان فروش این کالا بصورت عمده و کارتنی هم مهیا میباشد جهت اطلاع از قیمت همکاری و تخفیفات خرید عمده ی این کالا ، میتوانید با شماره های 02136612259 و 02133951896 و 02133958166 و یا شماره ی همراه 09124679031 ارتباط برقرار فرمایید.
مقایسه کالاها