RSS وبلاگ

چگونه از کنترل همه کاره LCD مدل 1210 استفاده کنیم ؟

چگونه از کنترل همه کاره LCD مدل 1210 استفاده کنیم ؟

با توجه به اینکه تعداد شرکتهای سازنده دستگاه های صوتی و تصویری در سالهای اخیر افزایش یافته اند و به تبع آن تنوع برندهای تولیدی نیز افزایش یافته است بلاشک نیاز مشتریان به ریموت کنترل هم به عنوان وسیله ای مصرفی رو به افزایش است . اگر به این مسائل توجه کنیم میبینیم که به دلیل عدم پشتیبانی برخی از محصولات وارداتی توسط اشخاص و یا شرکتهای وارد کننده برخی از مدلهای کنترل بسیار کمیاب و در بعضی موارد کاملا نایاب هستند و از آنجا که تنظیمات اکثر دستگاههای جدید توسط ریموت کنترل صورت میگیرد مصرف کنندگان این قبیل محصولات با مشکل استفاده از دستگاهشان به دلیل عدم وجود ریموت کنترل هستند . در اینگونه موارد برای رفع مشکلات این چنینی میتوان از کنترل های همه کاره بهره جست . یکی از این ریموت ها کنترل همه کاره LCD مدل 1210 میباشد . کنترل دستگاههای مختلف دارای فرکانسهای مختلف و متفاوتی میباشند و این مدل کنترل قابلیت تغییر فرکانس را با استفاده از آی سی متغیر دارا میباشد .

روش ست کردن کنترل همه کاره LCD مدل 1210 یا مادر ال سی دی به چه شکل است ؟


یکی از مدلهای کنترل مادر ال سی دی ، کنترل همه کاره LCD مدل 1210 میباشد . این مدل ریموت کنترل با دو عدد باطری نیمه قلمی AAA فعال میگردد و آنرا را به چهار روش میتوان روی تلویزیون LCD و LED تنظیم و استفاده نمود .

New RM-L1210+F is the latest design model , Have add new setting way with Code & Brand . Use for most kinds of LCD/LED remote control . It hs the original quality with New ABS & Memory IC . Easy and Convenient

ست کردن کنترل همه کاره LCD مدل 1210 یا مادر ال سی دی بر اساس برند دستگاه

گر پشت قاب کنترل همه کاره LCD مدل 1210 را نگاه کنید جدولی میبینید که در آن نام برند نوشته شده و در این جدول کاملا مشخص گردیده که کدام کلیدها را باید با هم بفشارید تا فرکانس کنترل روی برند مورد نظر تنظیم گردد ، بعنوان مثال : اگر تلویزیون LCD شما برند LG باشد ، بعد از گذاشتن باطری داخل کنترل اگر دکمه ی SET را با دکمه ی 1 بصورت همزمان بفشارید ، چراغ قرمز روی کنترل 2 بار چشمک میزند و بطور اتوماتیک روی فرکانس LCD ال جی تنظیم میگردد .

SET+1= LG

1- For common LCD brand . SET+1...2...3...4...5...   Light flash three times 

2- Remote keyboard for brand 

SET+1=LG / SET+2=SONY / SET+3=SAMSUNG / SET+4=SHARP / SET+5=Panasonic / SET+6=TOSHIBA & JVC / SET+7=PHILIPS / SET+8= Haier / SET+9=HITACHI & SANYO / SET+0=TCL & KONKA / SET+F1=WALTON / SET OTHER BRANDS

ست کردن کنترل همه کاره LCD مدل 1210 با استفاده از کد دفترچه ی راهنما :

چنانچه برند تلویزیون شما در جدول برندها نبود میتوانید کد سه رقمی مربوط به فرکانس کنترل خود را از روی دفترچه ی راهنمای مربوط به کنترل پیدا نموده و آن را به روش زیر در کنترل همه کاره LCD مدل 1210 وارد کنید .

ابتدا دکمه ی SET و POWER را بصورت همزمان با یکدیگر فشار میدهید تا چراغ قرمز روی کنترل بورت یکسره روشن گردد ، سپس کد سه رقمی که در دفترچه پیدا کرده بودید را وارد میکنید ، بعد از وارد کردن کد ، چراغ LED قرمز بصورت اتوماتیک خاموش میگردد و کنترل آماده ی کار روی دستگاه شما میباشد .

1- If TV brand is not confirm , please find the code from the color instructions paper

2- Press  "SET+POWER" , Light is on

3- Press three code --- , light off , setting finish

ست کردن کنترل همه کاره LCD مدل 1210 با استفاده از سرچ دستی :

اگر تصویر کنترل و کد مورد نظر آن را در دفترچه ی داخل کنترل نیافتید ، اصلا نگران نباشید ، میتوانید از جستجوی فرکانس دستی استفاده کرده و کنترل همه کاره LCD مدل 1210 را طبق دستورالعمل زیر ، روی تلویزیونتان تنظیم کنید .

ابتدا تلویزیون خود را روشن کنید و کنترل را روبروی تلویزیون بگیرید و دکمه ی SET و POWER را بصورت همزمان نگه دارید تا چراغ LED قرمز روی کنترل روشن گردد سپس هر 3 یا 4 ثانیه یکبار دکمه ی CH+ را یکبار میفشاریم با هر بار فشار دادن دکمه ی CH+ یک فرکانس جدید به سمت تلویزیون شما ارسال خواهد شد ، باید چشم خود را از صفحه ی تلویزیون برندارید تا هر زمان که کانال تلویزیون عوض شد ، مجدد دکمه ی ست را یکبار دیگر فشار داده و بردارید تا فرکانس مورد نظر در کنترل ذخیره گردد 

سپس کنترل را روی تلویزیون تست میکنید و اگر همه ی دکمه ها سر جای خود بود و روی تلویزیون کار میکرد یعنی پروسه ی تنظیم با موفقیت انجام شده و کنترل تنظیم گردیده و اگر تمامی دکمه ها کار نمیکرد باید مجدد اعمال بالا را تکرار کنید تا یکی از کدهای داخل کنترل همه کاره LCD مدل 1210 روی فرکانس تلویزیون شما تنظیم گردد .

One By One Search :

1- Press " SET+POWER " light is on 

2- Press " CH+ " or " CH- " one by one times , when Your LCD channel change , check other keys

3- If not working , please come 2 again

ست کردن کنترل همه کاره LCD مدل 1210 با استفاده از سرچ اتوماتیک :

اگر استفاده از سرچ دستی برایتان سخت بود و زمان بالایی از شما گرفت ، میتوانید طبق روش زیر از جستجوی اتوماتیک برای تنظیم کردن کنترل همه کاره LCD مدل 1210 استفاده کنید .

ابتدا تلویزیون خود را روشن میکنید و کنترل را روبروی آن میگیرید و دکمه ی SET و POWER را بصورت همزمان با یکدیگر فشار میدهید تا چراغ قرمز روی کنترل بصورت یکسره روشن گردد ، سپس یکبار دیگر دکمه ی " POWER " را بفشارید ، در این حالت کنترل بصورت اتوماتیک هر 3 ثانیه یکبار فرکانس جدیدی به سمت تلویزیون شما ارسال میکند ، یادتان باشد که همزمان چشم خود را از صفحه ی تلویزیون برندارید تا هر زمان که علامت خط ولم صدا روی صفحه ی تلویزیون پدیدار شد ، قبل از اینکه فرکانس بعدی به سمت تلویزیون شما ارسال شود ، دکمه ی SET را یکبار فشار دهید تا تنظیمات فرکانس روی کنترل همه کاره LCD مدل 1210 ، ذخیره گردد .

سپس کنترل را روی تلویزیون تست میکنید و اگر همه ی دکمه ها سر جای خود بود و روی تلویزیون کار میکرد یعنی پروسه ی تنظیم با موفقیت انجام شده و کنترل تنظیم گردیده و اگر تمامی دکمه ها کار نمیکرد باید مجدد اعمال بالا را تکرار کنید تا یکی از کدهای داخل کنترل همه کاره LCD مدل 1210 روی فرکانس تلویزیون شما تنظیم گردد .

Automatic Search

1- Press " SET+POWER " light is on

2- Press " power " again , light will shines one by one times , until the " Volume symbol " display on your TV

3- Press " SET " light off , setting finish 

کنترل همه کاره LCD مدل 1210 را از کجا تهیه کنیم ؟

اگر شما هم کنترل دستگاه LCD خود را گم کرده اید و در یافتن کنترل تلویزیونتان با مشکل مواجه شدید ، نیاز به استفاده از کنترل همه کاره LCD مدل 1210 دارید این محصول گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه برای شماست ، یادتان باشد برای خرید این کنترل متحمل هزینه های بسیار گزاف نشوید ، شما میتوانید کنترل همه کاره LCD مدل 1210 را با بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و معتبرترین گارانتی ، از فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا تهیه کرده و آنرا درب منزلتان تحویل بگیرید .

هر گونه کپی فقط و فقط با ذکر منبع مجاز است 

 

چگونه از کنترل لرن 86 استفاده کنیم ؟

چگونه از کنترل لرن 86 استفاده کنیم ؟

در سالهای اخیر تعداد ریموت کنترل های داخل منزل به دلیل وجود دستگاههای الکترونیکی مختلف  (مثل انواع DVD ها ، انواع تلویزیونها ، انواع اسپیکرها و انواع گیرنده های دیجیتال ) افزایش یافته و نیاز به استفاده از ریموت های کپی خور بیش از پیش احساس میشود ، کنترل لرن 86 یکی از همین ریموت کنترلهاست .

در برخی مواقع ممکن است کنترل اورجینال دستگاه شما کمیاب و یا نایاب باشد ، در چنین مواقعی نیز بهترین راه برای حفظ ریموت کنترل دستگاهتان استفاده از کنترل لرن 86 است . شما میتوانید فرکانس ریموت کنترل دستگاهتان را روی کنترل لرن 86 کپی کرده و با کنار گذاشتن کنترل اورجینال کمیاب خود ، آن را از آسیب ، شکستگی و خرابی برای همیشه مصون نگه دارید .

فکر میکنم ایده ی جالبی باشد که به جای داشتن تعداد زیادی کنترل درون منزل ، که دست و پا گیر هم هستند و با خراب شدنشان ممکن است متحمل هزینه های زیادی شوید ، با یک کنترل بتوان همزمان سه دستگاه را کنترل کرد .

چگونه فرکانس کنترل خود را روی کنترل لرن 86 کپی کرده و از آن استفاده کنیم ؟

برای استفاده از این کنترل ، ابتدا باید نوع دستگاه را انتخاب کنید ، اگر قسمت بالای کنترل را ببینید ، 3 دکمه ( TV  ، SAT و DVD )کنار دکمه ی POWER خواهید دید که درون یک کادر واقع شده اند .

بیایید تصور کنیم که بطور مثال شما میخواهید کنترل تلویزیون خود را روی کنترل لرن 86 کپی کنید . برای شروع ابتدا دو عدد باطری نیمه قلمی که از قبل تهیه کرده ایم داخل کنترل کپی خور قرار میدهیم و کنترل اصلی تلویزیون را هم که از قبل داخل آن باطری گذاشته ایم و آماده میباشد روبروی کنترل لرن 86 ( در فاصله ی 2 الی 5 سانتیمتری ) قرار میدهیم ، بعد از آن دکمه ی TV که داخل کادر بالاست را به مدت 3 ثانیه نگه میداریم تا چراغ قرمز روی کنترل لرن 86 روشن گردد ، سپس دکمه ی POWER را یکبار میفشاریم تا چراغ قرمز شروع به چشمک زدن کند و بلافاصله دکمه ی POWER کنترل اصلی را که قبلا روبروی کنترل گرفته ایم میفشاریم تا چراغ قرمز روی کنترل کپی خور 3 بار چشمک بزند ( 3 بار چشمک زدن چراغ قرمز روی کنترل لرن 86 نشان میدهد که عملیات کپی کردن دکمه ی POWER روی این کنترل به درستی صورت گرفته است ) وقتی چشمک تمام شد چراغ کنترل روشن میماند و منتظر است که شما دکمه ی بعدی را روی آن کپی کنید ( مثال : دکمه ی ولم + کنترل کپی خور را میفشارید و بعد از چشمک زدن چراغ قرمز ، سریعا دکمه ی ولم + کنترل اورجینال را میفشارید تا فرکانس آن دکمه کپی شده و چراغ قرمز روی کنترل 3 بار دیگر چشمک بزند و برای کپی کردن دکمه های دیگر به همان روش بالا عمل میکنیم تا تک تک دکمه های کنترل اورجینال روی کنترل لرن 86 کپی گردند ) ، هر زمان عملیات دکمه ها پایان پذیرفت ، یکبار دکمه ی TV را میفشارید تا عملیات ذخیره ی فرکانس با موفقیت کامل گردد . حالا کنترل لرن 86 شما برای استفاده روی تلویزیون آماده است . ( نکته : چنانچه هر یک از دکمه ها روی تلویزیونتان کار نکرد ، عملیات بالا را فقط برای آن یک دکمه مجدد تکرار کرده و بعد از اتمام عملیات یکبار دکمه ی TV را بفشارید .

با انجام دادن اعمال فوق فرکانس کنترل تلویزیون شما روی دکمه ی TV کنترل لرن 86 ذخیره شده و برای اینکه کنترل گیرنده دیجیتال خود را روی این کنترل کپی کنید ، این بار دکمه ی SAT را 3 ثانیه فشرده و مانند عملیات بالا را برای آن تکرار میکنید و بعد از کامل شدن عملیات کپی ، یکبار دکمه ی SAT را میفشارید تا عملیات ذخیره کامل گردد .

بعد از انجام اعمال مربوط به دکمه ی SAT حالا کنترل یک دستگاه دیگر شما هم روی کنترل لرن 86 کپی شده و آماده ی استفاده میباشد و نوبت آن است که کنترل دستگاه DVD خود را روی کنترل لرن 86 کپی کنید .

این بار دکمه ی DVD را 3 ثانیه فشرده و مانند عملیات بالا را برای آن تکرار میکنید و بعد از کامل شدن عملیات کپی ، یکبار دکمه ی DVD را میفشارید تا عملیات ذخیره کامل گردد .

با انجام دادن اعمال فوق حالا فرکانس کنترل تلویزیون شما روی دکمه ی TV فرکانس کنترل گیرنده دیجیتال شما روی دکمه ی SAT و فرکانس کنترل DVD خانگی شما روی دکمه ی DVD در کنترل لرن 86 ذخیره شده و آماده ی استفاده میباشد .

حالا هر زمان که خواستید از این کنترل روی تلویزیونتان استفاده کنید ، یکبار دکمه ی TV را فشار داده و از کنترل روی تلویزیونتان استفاده میکنید و هر زمان که خواستید از این کنترل روی گیرنده دیجیتالتان استفاده کنید ، یکبار دکمه ی SAT را فشار داده و از کنترل روی گیرنده دیجیتالتان استفاده میکنید و همین کار را نیز هنگام استفاده از کنترل روی دستگاه DVD تان تکرار میکنید .

شاید در ابتدا کار با کنترل لرن 86 کمی پیچیده به نظر بیاید ولی اگر یکبار از دستور العمل فوق استفاده کنید ، متوجه میشوید که کار با آن خیلی راحت تر از آن چیزیست که فکر میکردید .

دستور العمل استفاده از این کنترل به زبان انگلیسی نیز در زیر آمده است .

One-key Learning Remote Controller Instruction

1- Press TV/SAT/DVD about 3 seconds , LED dim to keep lighting 

2- Press the key need to learn , LED flash slowly , enter into receiving code state

3- Aim two launch head together on the same level , gap 2-5 cm . Press the being learn key for 1 second ( If the LED flash three times then keep lighting , it means success .)

4- If need to learn other keys , please repeat 2-3 steps .

5- Finish , press TV/SAT/DVD to save and exit , LED off .

NOTE : During the learn state , if no operation within 15 seconds , LED off and exit automatically .

نکته : چنانچه در طول عملیات کپی 15 ثانیه وقفه ایجاد شود ، چراغ قرمز روی کنترل لرن 86 خاموش میگردد و بصورت اتواتیک از حالت لرن و کپی خارج میشود ، چنانچه این اتفاق افتاد باید یکی از دکمه های TV/SAT و یا DVD را 3 ثانیه بفشارید تا کنترل مجدد به فاز کپی وارد گردد .

کنترل لرن 86 را از کجا تهیه کنیم ؟

اگر شما هم نیاز به استفاده از یک کنترل به جای 3 کنترل را دارید و میخواهید از هزینه های خرید کنترل دور بمانید و یا چنانچه کنترل دستگاهتان کمیاب و نایاب است و نگران تخریب و یا گم شدن آن هستید ،کنترل لرن 86 گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه برای شماست ، یادتان باشد برای خرید این کنترل متحمل هزینه های بسیار گزاف نشوید ، شما میتوانید کنترل لرن 86 را با بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و معتبرترین گارانتی ، از فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا تهیه کرده و آنرا درب منزلتان تحویل بگیرید .

کپی فقط و فقط با ذکر منبع مجاز است .

 

 

 

روش استفاه از کنترل همه کاره مرکزی مدل 442+

روش استفاه از کنترل همه کاره مرکزی مدل 442+

روش استفاده از کنترل همه کاره مرکزی مدل 442+

امروزه با توجه به تنوع وسایل الکترونیکی و شرکتهای سازنده ی آنها ، تنوع در ریموت کنترلهای دستگاههای صوتی وتصویری نیز رو به افزایش است و این  ریموت کنترل ها جزو وسایل ضروری مصرفی و آسیب پذیر میباشند و استفاده ی بهینه از دستگاههای جدید ، بدون کنترل تقریبا غیر ممکن است ، لذا با توجه به مطالب فوق استفاده از کنترلهای همه کاره نیز ، رواج بیشتری پیدا کرده ، چون امکان یافتن همه نوع ریموت کنترل در بازار تقریبا غیر ممکن است و قطعا ریموت کنترل برخی از دستگاهها کمیاب و حتی نایاب است .
یکی از ریموت کنترلهای همه کاره ای که صرفا جهت استفاده بر روی انواع آنتن مرکزی طراحی گردیده ، کنترل همه کاره مرکزی مدل 442+ میباشد .

این ریموت کنترل به سه روش روی دستگاه شما تنظیم میشود  :

روش اول : تنظیم بر اساس کد دفترچه ی راهنما

روش دوم : تنظیم بر اساس سرچ اتوماتیک

روش سوم : تنظیم بر اساس سرچ دستی

تنظیم بر اساس کدهای موجود در دفترچه ی راهنما

 

این روش ابتدا دو عدد باطری نیم قلمی AAA داخل کنترل میگذاریم ، بعد از آن دفترچه ی راهنما را به دقت رویت نموده تا کد مربوط به برند دستگاه و یا تصویر مربوط به کنترل خود به همراه کد آن را در دفترچه بیابیم  ، پس از یافتن کد ، دکمه ی ست کنترل همه کاره مرکزی مدل 442+ را به فشار داده و نگه میداریم و همزمان با دست دیگر دکمه ی قرمز خاموش و روشن را نیرز میفشاریم تا چراغ روی کنترل روشن گردد ، سپس کد سه رقمی مورد نظر را که از دفترچه پیدا کرده بودیم وارد مینماییم ، پس از وارد کردن کد ، چراغ روی کنترل خاموش میگردد و کنترل روی دستگاه مورد نظر کار خواهد کرد ، چنانچه کنترل عملی انجام نداد و یا هر دکمه در جای خود کار نکرد عمل فوق را با کدهای دیگری که بر اساس برند در دفترچه موجود است تکرار میکنیم تا یکی از آن کدها روی دستگاه مورد نظرمان تنظیم و ست گردد .

A: Inside code by the hand : Set + power

1: Open your device power , check out remote control catalogue and find out the 3 codes that your ste need .
2: Press SET+POWER continually , release the pressed buttons when the LED light flashes
3: Check if remote control can work for your device , if cannot , please research the code or search the code by automatic-searching way .

 تنظیم بر اساس سرچ اتوماتیک

در این روش بعد از گذاشتن باطری داخل کنترل همه کاره مرکزی مدل 442+ و روشن کردن دستگاه مورد نظر ، دکمه ی ست و خاموش و روشن را برای چند لحظه همزمان میفشاریم تا چراغ روی کنترل روشن گردد ، سپس کنترل را روبروی دستگاه گرفته و یکبار دیگر دکمه ی خاموش را فشار میدهیم تا کنترل به فاز سرچ اتوماتیک وارد شود و هر 3 ثانیه یکبار یک فرکانس به سمت دستگاه ارسال گردد ، فقط توجه داشته باشید که باید همزمان چشمتان به دستگاه باشد تا به محض اینکه دستگاه خاموش شد ، قبل از اینکه فرکانس جدیدی به سمت دستگاه شما ارسال شود ، دکمه ی ست را یکبار بفشارید تا تنظیمات در کنترل همه کاره مرکزی مدل 442+ ذخیر گردد  ، اگر دکمه  ی ست را دیربفشارید و فرکانس مورد نظر ست نشده باشد ویا کنترل به درستس روی دستگاهتان عمل نکند ، باید اعمال فوق را مجددا تکرار کنید تا یکی از کدها روی دستگاه مورد نظرتان تنظیم گردد .

AUTOMATIC SEARCH

1: Press SET+POWER continually until the LED light will flash every 3 seconds
2: Turn off the set , please press SET  or OK to quit the setting
3: Checking if the remote control can work for your device

تنظیم کنترل همه کاره مرکزی مدل 442+ بر اساس سرچ دستی

در این روش بعد از گذاشتن باطری داخل کنترل و روشن نمودن دستگاه مورد نظر ، دکمه ی ست و خاموش را با هم میفشاریم تا چراغ روی کنترل روشن گردد ، بعد از آن  کنترل را جلوی  دستگاه مورد نظر میگیریم و دکمه ی ولم منفی ( V- ) را هر  3 ثانیه یکبار فشار میدهیم و همزمان  چشممان اید به صفحه ی تلویزیون باشد تا به محض اینکه علامت ولم روی صفحه ی تلویزیون ظاهر شد ، دیگر دکمه ی ولم را نفشاریم و به جای آن یکبار دکمه ی ست را فشار دهیم تا کنترل روی دستگاه مورد نظر ست گردد . چنانچه تمامی دکمه ها به درستی عمل نکرد ، اعمال فوق را مجددا انجام میدهیم تا یکی از کدهای داخل کنترل روی دستگاه مورد نظرمان ست و تنظیم گردد .

SEARCH BY HAND : SET+POWER and V-

1:Press SET+POWER continually until the LED light flashes
2: Press each time V- , remote control will move backward
3: Repeat to press V- , it stops until the set volume changes ( will show volume mark on TV )
4: Press SET or OK  to quite the setting
5: Check if the remote control can work for your device

کنترل همه کاره مرکزی مدل 442+ را از کجا تهیه کنم ؟

شما مصرف کننده ی محترم میتوانید خریدی ، ایمن را با مناسب تریرن قیمت  در فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا تجربه کنید و کنترل همه کاره مرکزی مدل 442+ را از این فروشگاه تهیه فرمایید .

کپی فقط با ذکر منبع مجاز است .

 

روش استفاده از کنترل همه کاره گیرنده

روش استفاده از کنترل مادر گیرنده
 

با توجه به اینکه تعداد شرکتهای سازنده دستگاههای گیرنده در سالهای اخیر افزایش یافته اند و به تبع آن تنوع برندهای تولیدی نیز افزایش یافته است بلاشک نیاز مشتریان به ریموت کنترل هم به عنوان وسیله ای مصرفی رو به افزایش است .

اگر به این مسائل توجه کنیم میبینیم که به دلیل عدم پشتیبانی برخی از محصولات وارداتی توسط اشخاص و یا شرکتهای وارد کننده برخی از مدلهای کنترل بسیار کمیاب و در بعضی موارد کاملا نایاب هستند و از آنجا که تنظیمات اکثر دستگاههای جدید توسط ریموت کنترل صورت میگیرد مصرف کنندگان این قبیل محصولات با مشکل استفاده از دستگاهشان به دلیل عدم وجود ریموت کنترل و یا تنوع برند هستند .

در اینگونه موارد برای رفع مشکلات این چنینی میتوان از کنترل های همه کاره بهره جست . یکی از این ریموت ها کنترل مادر گیرنده میباشد . کنترل دستگاههای مختلف دارای فرکانسهای مختلف و متفاوتی میباشند و این مدل کنترل قابلیت تغییر فرکانس را با استفاده از آی سی متغیر دارا میباشد .

روش استفاده از کنترل همه کاره LCD مدل 1098

روش استفاده از کنترل همه کاره LCD مدل 1098

با توجه به اینکه تعداد شرکتهای سازنده دستگاه های صوتی و تصویری در سالهای اخیر افزایش یافته اند و به تبع آن تنوع برندهای تولیدی نیز افزایش یافته است بلاشک نیاز مشتریان به ریموت کنترل هم به عنوان وسیله ای مصرفی رو به افزایش است . اگر به این مسائل توجه کنیم میبینیم که به دلیل عدم پشتیبانی برخی از محصولات وارداتی توسط اشخاص و یا شرکتهای وارد کننده برخی از مدلهای کنترل بسیار کمیاب و در بعضی موارد کاملا نایاب هستند و از آنجا که تنظیمات اکثر دستگاههای جدید توسط ریموت کنترل صورت میگیرد مصرف کنندگان این قبیل محصولات با مشکل همه کاره LCD مدل 1098 استفاده از دستگاهشان به دلیل عدم وجود ریموت کنترل هستند . در اینگونه موارد برای رفع مشکلات این چنینی میتوان از کنترل های همه کاره بهره جست . یکی از این ریموت ها کنترل همه کاره LCD مدل 1098 میباشد . کنترل دستگاههای مختلف دارای فرکانسهای مختلف و متفاوتی میباشند و این مدل کنترل قابلیت تغییر فرکانس را با استفاده از آی سی متغیر دارا میباشد .

 

روش ست کردن کنترل همه کاره LCD مدل 1098 یا مادر ال سی دی به چه شکل است ؟

یکی از مدلهای کنترل مادر ال سی دی ، کنترل همه کاره LCD مدل ۱۰۹۸ میباشد . این مدل ریموت کنترل با دو عدد باطری نیمه قلمی AAA فعال میگردد و آنرا را به چهار روش میتوان روی تلویزیون LCD و LED تنظیم و استفاده نمود .
RM-L1098+8 is the newest universal LCD/LED TV remote control , Comprehensive care at different levels need , it can control old or new TV , famous brand or un-famous brand TV , nearly all models for TV.Commonly used functions and menu button all including . Easy setup , conveniently use , it hs the best choice for your remote controller losing , damage , replacement , it will bring more convenient for your life .

ست کردن کنترل همه کاره LCD مدل 1098 یا مادر ال سی دی بر اساس برند دستگاه

گر بالای برخی از دکمه های کنترل را نگاه کنید  ، برندهایی را که در بالای آنها نوشته شده ملاحظه میکنید  ، مثلا SHARP=1 یا HITACHI=5 و .....
جهت تنظیم ریموت کنترل بر روی دستگاه خود ، اگر نام برند دستگاه شما بالای یکی از دکمه های کنترل نوشته شده باشد ، کافیست تلویزیون خود را روشن کنید ، داخل کنترل همه کاره باطری بیندازید ، سپس کنترل را روبروی تلویزیون نگه داشته و دکمه ی مورد نظر را فشرده نگه دارید تا کنترل به فاز تنظیم فرکانس وارد شود  و همزمان به صفحه ی تلویزیون نگاه کنید تا هر زمان که علامت ولم صدا روی صفحه ی تلویزیون نمایان شد ، دست خود را سریعا از روی دکمه ی برند بردارید ، چنانچه  علامت ولم روی صفحه ی تلویزیونتان نمایان شد و شما دست خود را برنداشتید و یا کنترل روی تلویزیون هیچ عکس العملی انجام نداد ، اعمال فوق را مجددا تکرار نمایید تا نتیجه ی مورد نظر حاصل گردد .
دکمه ی برند مورد نظر روی کنترل نبود میتوانید از دکمه ی SOURCE که مساوی با برندهای دیگر است استفاده فرمایید .

Brand Searching :

1. Turn on your TV set , let your TV set be in the normal state play , and aim the remote controller in the front of the TV . Find out the corresponding brand of your TV on this remote control , for example , SUPRA=MENU.
2. Press and hold the corresponding brand button for 6 seconds , the indicator lamp will flash , when the volume symbol appears on your TV , release button at once , the indicator lamp will turn off , set to be finshed .
 

ست کردن کنترل همه کاره LCD مدل 1098 یا مادر ال سی دی بصورت اتوماتیک

 در این روش که به آن روش سرچ اتوماتیک میگویند باید تلویزیون خود را روشن نموده و داخل کنترل باطری بیندازید ، بعد از آن کنترل را روبروی تلویزیون  نگه داشته و دست خود را روی دکمه ی ست نگه میداریم ، هر زمان علامت ولم صدا روی صفحه ی تلویزیون ظاهر شد ، دست خود را از روی دکمه ی ست برمیداریم  . حالا کنترل همه کاره LCD مدل  1098 آماده ی استفاده میباشد ،
  چنانچه دست خود را دیر از روی دکمه ی ست برداریم کنترل به فرکانس بعدی رفته و از تنظیم خارج میگردد ، برای باز گرداندن تنظیم باید اعمال بالا را مجددا تکرار نماییم  این کار احتیاج به کمی وقت و حوصله دارد .، چون ممکن ات کنترل در همان لحظه ی اول روی دستگاه ما ست شود و شاید هم بین 5 تا 30 دقیقه زمان لازم باشد تا کد مورد نظر یافت شود ، پس باید کمی صبور باشید .

: Auto Searching


: Press and hold the " SET " button for about 6 seconds , till the indicator lamp lights , the remote controller will enter automatic search state , please pay attention to your TV , see the volume symbol appears on your TV or not , If yes , please release " SET " button at once , set finished .

ست کردن کنترل همه کاره LCD مدل 1098 با استفاده از کد دفترچه ی راهنما :

  میتوانید از دفترچه ی راهنمای موجود در بسته بندی کنترل استفاده نموده و کنترل همه کاره LCD مدل 1098 را روی تلویزیونتان تنظیم نمایید .
در این روش ، ابتدا تصویر کنترل مورد نظرتان ر در دفترچه ی راهنما پیدا نموده و کد زیر تصویر کنترل را به ترتیب زیر در ریموت کنترل وارد مینمایید :
 ابتدا در کنترل باطری میگذارید ، سپس دکمه ی ست را فشرده نگه داشته و  دکمه ی قرمز خاموش و روشن را با دست دیگر میفشارید تا چراغ روی کنترل روشن شود ، بعد از آن کد سه رقمی مورد نظر را وارد آن مینمایید  تا چراغ کنترل خاموش شود . حالا کنترل آماده ی استفاده روی تلویزیون شما میباشد .
 مرکز پخش پیکاوکالا: چنانچه تصویر و کد کنترل مورد نظرتان در دفترچه ی راهنما نبود ، اصلا نگران نباشید ، شما میتوانید از روش سرچ اتوماتیک استفاده کرده و کنترل همه کاره LCD مدل 1098 را روی تلویزیونتان ،  تنظیم نمایید .

 A: Inputting code :


 1: Turn on your TV set , let you TV set be in the normal state play , and aim the remote controller in the front of the TV , Find the three digits code from the code list . 2: Press " SET " button , then press " POWER " button , till the indicator lamp lights , then release the buttons , the remote controller will be in the state of inputting code . 3: Enter the first set of three-digit code in order . When you input each digit , the indicator lamp will flash one time , when you enter all of the three digits , the indicator lamp will turn off . , setting to be finished . If the code is more than one set , please use first one at first .
 4: Test other function buttons can work well or not , such as " MUTE  " . If not , repeat steps 2 to 3 , Untill you find the suitable code .

ست کردن کنترل همه کاره LCD مدل 1098 با استفاده از سرچ دستی :

در این روش که معروف به سرچ دستی میباشد میتوانید کنترل همه کاره LCD مدل 1098 را  بصورت دستی روی تلویزیون LCD یا LED خودتان تنظیم نمایید . در این روش  ابتدا تلویزیون خود را روشن نموده و داخل کنترل باطری بیندازید ، سپس دکمه ی ست و خاموش را با هم بفشارید تا چرغ روی کنترل روشن شود ، بعد از آن کنترل را روبروی تلویزیون نگه داشته و هر 4 ثانیه یکبار دکمه ی ولم + را فشار دهید ، و همزمان به صفحه ی تلویزیون هم توجه داشته باشید تا هر زمان علامت ولم روی صفحه ظاهر شد دیگر دکمه ی ولم + را نزنید و به جای آن دکمه ی SET  را یکبار بفشارید تا تنظیمات در کنترل همه کاره LCD مدل 1098 ذخیره گردد ، بعد از آن کنترل را روی تلویزیون خود تست نمایید ، چنانچه تنظیم به درستی انجام نشده بود ، اعمال فوق را مجدد تکرار نمایید تا تنظیم به درستی انجام گردد .

 Manually searching for the code :


 1: Turn on your TV set , let your TV  set be in the normal state play , ans aim the remote controller in the front of the TV . 2: Press " SET " button , then press " POWER " button , till the indicator lamp lights , then release the button , the remote controller will be in the state of Manually searching for the code . 3: Press the " VOLUME + "  button one time , the indicator lamp will flash one time , please pay attention to your TV , see the volume symbol appears on your TV or not , if not , please repeat this procedure .

کنترل مادر ال سی دی و یا کنترل همه کاره LCD مدل ۱۰۹۸ را از کجا تهیه کنیم ؟

به خاطر داشته باشید که از پرداخت هزینه های گزاف برای خرید کنترل مادر ال سی دی اجتناب کنید و در آخر چنانچه قصد خرید کنترل همه کاره LCD مدل ۱۰۹۸ برای استفاده روی ال سی دی و ال ای دی خود را دارید پیشنهاد ما به شما این است که از فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا خرید کنید تا از نظر ضمانت قیمت ، ضمانت بازگشت وجه ،ضمانت اصالت و تحویل سریع بهترین خرید را انجام داده باشید . همچنین در صورت لزوم میتوانید از مشاوره ی رایگان ما از طریق پیامرسان واتساپ با شماره ۰۹۱۲۴۶۷۹۰۳۱ ارتباط برقرار نمایید .

هر گونه کپی فقط با ذکر منبع مجاز است .