پیکاوکالا فروشگاه اینترنتی ملزومات الکتریک و الکترونیک
تلفن همراه: 09124679031

گارانتی پیکاوکالا

گارانتی پیکاوکالا چیست و چه فوایدی برای مشتری دارد؟

گارانتی پیکاوکالا یک گارانتی بسیار معتبر است که روی برخی از کالاها قابل فعالسازی و استفاده میباشد.

این گارانتی یکی از معتبرترین گارانتی هایی است که در کشورمان وجود دارد و شامل گارانتی تست پیکاوکالا، گارانتی مرجوع 7 روزه پیکاوکالا، گارانتی طول عمر پیکاوکالا با تعویض سریع کالا، گارانتی طول عمر با تعمیر سریع کالا و گارانتی تامین قطعات پیکاوکالا میباشد.

 

گارانتی تست پیکاوکالا چیست؟

این گارانتی روی برخی از محصولات پیکاوکالا قابل استفاده است به این صورت که چنانچه محصولی که به دست مصرف کننده میرسد از نظر کارکرد و سلامت معیوب باشد، (به شرط عدم شکستگی و روندگی که بر عهده ی شرکت حمل و نقل میباشد) با تایید کارشناس بصورت درجا برای مشتری تعویض می گردد.

گارانتی مرجوع 7 روزه پیکاوکالا چیست؟

این گارانتی نیز روی برخی از محصولات پیکاوکالا قابل استفاده میباشد به این صورت که چنانچه کالایی برای مشتری ارسال گردد و از نظر کارکرد و کیفیت نتواند رضایت مشتری را جلب نماید ، تا 7 روز قابلیت مرجوع و تعویض با قابلیت عودت وجه را خواهد داشت.

گارانتی طول عمر پیکاوکالا با تعویض سریع کالا چیست؟

مشتریانی که محصولاتی خریداری نموده اند  که این نوع گارانتی روی آنها فعال باشد، بسته به مدت زمان گارانتی، تا زمان اتمام مدت گارانتی، پس از تایید کارشناسان، قابلیت تعویض کامل کالا را خواهند داشت.

گارانتی طول عمر پیکاوکالا با تعمیر سریع کالا چیست؟

مشتریانی که کالاهای با گارانتی تعمیر خریداری نموده اند ، بسته به مدت زمان گارانتی، تا زمان اتمام مدت گارانتی، با تایید کارشناسان ،می توانند از مزایای تعمیر سریع محصول خود بهره مند گردند.

گارانتی تامین قطعات پیکاوکالا چیست؟

پیکاوکالا تامین قطعات کالاهایی که این نوع گارانتی روی آنها باشد را تضمین مینماید و مشتریان با خیال راحت میتوانند از این نوع گارانتی استفاده فرمایند تمامی این گارانتی ها که مخصوص پیکاوکالا میباشند بسیار معتبر هستند.

 

یک گارانتی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

اولین نکته مهم در مورد گارانتی خوب، بحث اعتبار و شناخته شدن آن است و اینکه مشتریان از سطح خدمات آنها در چه حد رضایت دارند.

نکته بعدی سرعت عمل گارانتی است که بتواند در سریعترین زمان ممکن مشکل دستگاه را تشخیص داده و آن را رفع کند.

وجود افراد متخصص و کارشناسان با سطح علمی و فنی بالا در کنار کیفیت بالای خدمات از دیگر مزایای یک گارانتی خوب بشمار می‌رود.

استفاده از تجهیزات و تکنولوژی‌های جدید و به‌روز در عیب یابی و تعمیر دستگاه، یکی دیگر از ویژگی‌های یک گارانتی واقعی محسوب می‌شود.

آخرین نکته که از اهمیت بسیار بالایی هم برخوردار است وفاداری به مشتری در تمامی زمینه‌هاست تا مشتری با خیال راحت‌تری بتواند خرید خود را انجام دهد.

یک گارانتی خوب، خیال شما را از خرید کاملاً راحت می‌کند و یکی از عوامل موثر در خرید محسوب می‌شود. حال تصور کنید که از جایی خریدتان را انجام ‌می‌دهید که خود آن مرکز نیز خدمات پس از فروش را ارائه می‌دهد، در این شرایط پروسه انجام کارها به میزان قابل توجهی راحت‌تر از هر گارانتی دیگری پیش خواهد رفت.

پیکاوکالا که به‌ عنوان یکی از بزرگترین مراکز توزیع و فروش لوازم الکتریک، الکترونیک و لوازم جانبی در ایران به حساب می‌آید، با توجه به اهمیت این مسئله مرکز خدمات مشتریان خودش را راه اندازی کرده و تبدیل به اولین فروشگاه تخصصی کنترل و لوازم الکتریک و الکترونیک شده است که جدیدترین و بهترین محصولات را با گارانتی خود عرضه می‌کند.

پیکاوکالا در صورت تشخیص و پس از گذشت زمان معین، کالای معیوب را با کالای نو تعویض خواهد کرد و در صورت عدم موجودی محصول، کالای جدید دیگری با همان مشخصات فنی را به کاربر عرضه می‌کند. همچنین پیکاوکالا خدمتی چون ارتقاء محصول را نیز دارد. ارتقای محصول به این معنی است که در صورتی که مشتری قصد ارتقاء محصول خود را داشته باشد؛ پس از تایید کارشناسان مربوطه ، پیکاوکالا با اخذ ما به التفاوت ارتقاء کالای مورد نظر مشتری را تحت شرایط گارانتی خود ارائه خواهد داد.

 

چرا باید محصولاتمان را با گارانتی پیکاوکالا (تضمین کیفیت امروز، اطمینان خاطر فردا)  انتخاب کنیم؟

هدف پیکاوکالا از راه اندازی بخش خدمات مشتریان ، ارتقاء خدمت رسانی و جلب رضایت مشتری است. از این رو تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌های خود را حول این هدف سازمان‌دهی می‌کند.

با جستجو در اینترنت می‌توان فروشگاه‌های مختلفی را یافت، اما از تنوع کالا در زمینه کنترل و لوازم الکترونیک و وجود گارانتی برخوردار نیستند و این از مزایای مهم و حیاتی فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا بحساب می‌آید.

خدمات پس از فروش کارآمد، از نقاط قوت ما به شمار می‌آید. پیکاوکالا در کنار برخورداری از یک فروشگاه آنلاین، در پشت صحنه دارای شبکه‌ی توزیع و دپارتمان‌های خدمات پس از فروش نیز هست تا در صورت بروز مشکل و با اتکا به گارانتی، بتوان مشکلات پیش آمده را در سریع‌ترین زمان ممکن رفع کرد.

با این اوصاف پیکاوکالا یکی از معتبرترین گارانتی ها در حوزه ی کنترل و محصولات الکترونیک است که تمامی مشتریان میتواند از خدمات آن با خیالی آسوده استفاده کنند و دیگر نگران بهانه های شرکت های گارانتی دیگر برای قبول ننمودن گارانتی و شانه خالی کردن از مسئولیت ها ،نباشند.

گارانتی پیکاوکالا = تضمین کیفیت امروز اطمینان خاطر فردا

whatsapp