پیکاوکالا فروشگاه اینترنتی ملزومات الکتریک و الکترونیک
تلفن همراه: 09124679031
جستجو

خرید محافظ صفحه های شرکت تی وی جک

برند تی وی جک ، یکی از برندهای معتبر در زمینه ی تولید انواع لوازم جانبی تلویزیون مثل پایه براکت و محافظ صفحه است ، این شرکت جهت فروش محصولات خود احتیاج زیادی به تبلیغ ندارد و محصولات تولید شده توسط این شرکت ، همگی با کیفیت بالا هستند و مصرف کننده با خیالی آسوده میتواند از تولیدات این شرکت استفاده کند.
سالهای متوالی در تولید وسایل جانبی تلویزیون برای شرکت TV JACK سپری شده و این شرکت امتحان محصولات خود را در این مدت پس داده است . 
انواع محافظ صفحه های تایوانی تی وی جک
محافظ صفحه تلویزیون یک محافظ شفاف است که روی یک تلویزیون تخت (ال سی دی – ال ای دی  – – کرو – منحنی – کیو ال ای دی ) وصل میشود تا از صفحه نمایش تلویزیون در برابر آسیب محافظت کند و باعث شکستن، خراش، اثر انگشت ،برخورد کنترل از راه دور و اسباب بازی جلوگیری کند .
تمامی ورق های مورد استفاده در تولیدات این شرکت کاملا اورجینال تایوان بوده و با ضخامت 2 میل قابل خریداری و استفاده میباشد .
لازم به ذکر است که محافظ صفحه های تایوانی در هنگام استفاده بسیار شفاف بوده و هیچگونه تغییری از نظر وضوح و شفافیت تصویر در صفحه نمایش تلویزیون ایجاد نمیکنند .
شما میتوانید انواع محافظ صفحه تلویزیون تولید شرکت TVJACK را بصورت عمده برای فروش در فروشگاه خودتان و یا بصورت خرده جهت استفاده در منزل ، از پیکاوکالا تهیه فرموده و کالای خود را درب منزل یا فروشگاهتان تحویل بگیرید .

 

مقایسه کالاها
whatsapp