محافظ صفحه نمایش 75 اینچ ولتن ضخامت 2 و نیم میل VOLTEN LCD GUARD 75

این محصول بر روی انواع تلویزیوهای تخت ، منحنی و کروی LCD و یا LED قابل استفاده میباشد و از صفحه ی تلویزیون شما در برابر ضربات احتمالی و برخورد اجسام محافظت میکند

تولید کننده: ولتن VOLTEN
کد کالا: 1574
زمان تحویل: ارسال فوری
قیمت قبلی: ۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان ۱۰%
قیمت: ۲,۱۱۰,۰۰۰ تومان

توضیحات تکمیلی محصول: محافظ صفحه نمایش 75 اینچ یک صفحه طلقی شفاف با ضخامت 2 و نیم میل است که روی صفحه  تلویزیون ( ال سی دی – ال ای دی  – ۳ بعدی – کرو – منحنی – کیو ال ای دی ) وصل میشود تا از صفحه نمایش در برابر آسیب های  احتمالی محافظت کند و درصورت ایجاد مشکل هایی مثل برخورد اجسام ، برخورد اسباب بازی کودکان ، اثرانگشت و شکستگی صفحه تلویزیون جلوگیری می کند.

جنس ورق از نوع چوچن ریچانگ تایوانی اورجینال با ضخامت 2 و نیم میل میباشد.

این محصول از نظر ثابت ماندن رنگ طلق و حفظ شفافیت از طرف شرکت تولید کننده ، 10 سال ضمانت دارد .

خریدار محترم ، توجه داشته باشید که ورق های محافظ صفحه در انواع ورق پلت چینی ، ورق کاویلون ، ورق یرچانگ ، ورق یرلانگ ، ورق چوچن و ..... در بازار موجود است ، که این ورقها در ضخامت های 1.5 ، 1.8 ، 2 و 2.5 میل در بازار موجود هستند که در میان تنوع ورق ها فقط ورق های یرلانگ 2 میل ، یرچانگ 2 میل و چوچن 2.5 میل از کیفیت های خوبی برخوردار بوده و  علاوه بر مقاومت مطلوب در مقابل ضربه ، در برابر کدری و زرد شدن مقاومت دارند ، توجه داشته باشید که اختلاف قیمت محافظ صفحه ها ناشی از اختلاف نوع و ضخامت ورقها و یا ناشی از سو استفاده ی برخی سودجویان است . جهت اطلاعات بیشتر در مورد انواع محافظ صفحه میتوانید در اینجا کلیک کنید .

 

 

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند
  • تنها پس از خرید این محصول می توانید در مورد آن نظر بدهید.
مقایسه کالاها