یوزرنیم و پسورد VIP چیست و چه کاربردی دارد ؟

با توجه به اینکه سایت پیکاوکالا یک سایت دو منظوره جهت تک فروشی کالاها و همینطور فروش عمده به فروشندگان و فروشگاهداران میباشد ، بدیهی ست که قیمت فروش تکی محصولات باید با قیمت فروش عمده متفاوت باشد . و با توجه به اینکه قیمتهای درج شده در سایت جهت فروش تکی محصولات میباشد ، جهت رفاه حال همکاران و فروشندگان در خرید عمده ، پیکاوکالا اقدام به طراحی یوزرنیم و پسورد VIP ( فقط مختص فروشگاهداران و خریداران عمده ) نموده است .

با توجه به موضوع فوق ، تمامی همکارانی که قصد خرید عمده از پیکاوکالا را دارند ، میبایستی بعد از ثبت نام در سایت پیکاوکالا و مشخص نمودن پسورد ( پسورد را مشتری در هنگام ثبت نام برای خود انتخاب مینماید ) نام و نام خانوادگی ، شماره تلفن همراه ( شماره ای که در زمان ثبت نام در سیستم ثبت نموده اند ) و تصویر کارت ویزیت فروشگاه خود را به شماره واتساپ 09124679031 ارسال نمایند تا مسئول مربوطه یوزر نیم و پسورد معمولی ایشان را به نوع  VIP  تغییر دهد .

جهت مذاکره در مورد قیمت کالاها و قیمت کنترلها که بصورت VIP در سایت ثبت نشده اند ، نوع تسویه و تعداد کالاهای درخواستی میتوانید با شماره های واتساپ 09124679031 و 09124183889 در تماس باشید.

همکاران و فروشگاهداران با دریافت یوزرنیم و پسورد VIP میتوانند به سایت مراجعه کرده و قیمت فروش عمده کلیه ی کالاهای شرکتی ( قیمت ریموت کنترلها به دلیل نوسانات مداوم و رقابتی بودن در سایت ثبت نخواهند شد و این مورد فقط و فقط مربوط به کالاهای شرکتی مثل پایه ها ، انتن ها ، محافظ برق ها ، محافظ صفحه ها ، گیرنده دیجیتالها و .... میباشد ) را نیز مشاهده نموده و در صورت نیاز سفارش خود را در سایت و یا اپلیکیشن پیکاوکالا ثبت کنند .

مزایای استفاده از یوزرنیم و پسورد VIP :

1- صرفه جویی در وقت و هزینه جهت دریافت قیمت کالاها

2- صرفه جویی در وقت و هزینه جهت ثبت سفارش

3- عدم اشتباه در ارسال کالاها 

4- استفاده از تخفیفات سالیانه ی پیکاوکالا

5- استفاده از گارانتی های محصولات شرکتی

6- شرکت در قرعه کشی های مشتریان خرید عمده   

نظر خود را بنویسید