پیکاوکالا فروشگاه اینترنتی ملزومات الکتریک و الکترونیک
تلفن همراه: 09124679031
تصویر کنترل لرن 86
تصویر کنترل لرن 86
تصویر کنترل لرن 86
تصویر کنترل لرن 86

کنترل لرن 86 LEARN I HANDY 86

کنترل LEARN 86 آی هندی

کد کالا: 330
زمان تحویل: ارسال فوری
قیمت قبلی: ۲۰۰,۰۰۰ تومان ۳۳%
قیمت: ۱۳۵,۰۰۰ تومان
شکسته شدن قیمت - با خرید تعداد بیشتر می‎توانید در هزینه صرفه جویی کنید
تعداد ۵+ ۱۰+
قیمت ۱۰۵,۰۰۰ تومان ۱۰۳,۵۰۰ تومان
اشتراک گذاری
کنترل لرن 86 آی هندی ، جنس قاب و دکمه ها از مواد نو درجه یک ، دارای مدار الکترونیکی ضخیم آیسی دار جهت پرتاب بهتر فرکانس از فاصله ی دور و مقاومت بیشتر در مقابل ضربه ، باطری قابل استفاده روی این کنترل دو عدد نیمه قلمی میباشد .
در سالهای اخیر تعداد ریموت کنترل های داخل منزل به دلیل وجود دستگاههای الکترونیکی مختلف  (مثل انواع DVD ها ، انواع تلویزیونها ، انواع اسپیکرها و انواع گیرنده های دیجیتال ) افزایش یافته و نیاز به استفاده از ریموت های کپی خور بیش از پیش احساس میشود ، کنترل لرن 86 یکی از همین ریموت کنترلهاست .
در برخی مواقع ممکن است کنترل اورجینال دستگاه شما کمیاب و یا نایاب باشد ، در چنین مواقعی نیز بهترین راه برای حفظ ریموت کنترل دستگاهتان استفاده از کنترل لرن 86 است . شما میتوانید فرکانس ریموت کنترل دستگاهتان را روی کنترل لرن 86 کپی کرده و با کنار گذاشتن کنترل اورجینال کمیاب خود ، آن را از آسیب ، شکستگی و خرابی برای همیشه مصون نگه دارید .
فکر میکنم ایده ی جالبی باشد که به جای داشتن تعداد زیادی کنترل درون منزل ، که دست و پا گیر هم هستند و با خراب شدنشان ممکن است متحمل هزینه های زیادی شوید ، با یک کنترل بتوان همزمان سه دستگاه را کنترل کرد .
از این کنترل میتوانید جهت کپی کردن 3 کنترل در یک کنترل استفاده کنید یعنی بطور مثال میتوانید کنترل تلویزیون ، کنترل دستگاه DVD و کنترل دستگاه اسپیکر خود را در این کنترل کپی کرده و  از همین یک کنترل روی دستگاههای خود استفاده فرمایید .
روش استفاده از این کنترل را میتوانید از اینجا ببینید
امکان فروش این محصول بصورت تعداد و عمده میسر میباشد ، جهت دریافت قیمت عمده و تخفیفات میتوانید با شماره های 02133951896 و 02133958166 و یا شماره های همراه 09124679031 و 09124183889 تماس بگیرید .
جنس قاب از مواد نو
مدار الکترونیکی آی سی دار
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند
  • تنها پس از خرید این محصول می توانید در مورد آن نظر بدهید.
مقایسه کالاها