پیکاوکالا فروشگاه اینترنتی ملزومات الکتریک و الکترونیک
تلفن همراه: 09124679031

خرید انواع پاور ماژول و محافظ برق های حرفه ای تنسو

پاور ماژول چیست ؟
پاور ماژول یا PDU D یک چند راهی برق است که وظیفه ی توزیع یکسان برق را در بین مصرف کننده های دیتا سنترها ، سوییچ ها ، مودم ها ، روترها ، پچ پنل ها و رک های شبکه برعهده دارد و از آسیب های تجهیزات سرور به دلیل نوسانات برق و عدم توزیع صحیح برق جلوگیری مینماید .
دیتاسنترها مراکز اصلی ذخیره سازی و پردازش اطلاعات در شرکتها و سازمانها هستند و به دلیل حفاظت از اطلاعات و روتین بودن خدمات سازمانها به هیچ عنوان نباید خاموش شوند ، پاور ماژولها جهت همین امر تولید گردیده اند که برق دیتاسنترها را به درستی تامین کرده و از خاموش شدن دیتاسنتر و پاک شدن احتمالی اطلاعات جلوگیری کنند .
یکی از مهم ترین و اصلی ترین قطعه جهت برق رسانی به سرور ها و دیگر تجهیزات اتاق سرور، پاور ماژول است که باید به نحو احسن و بدون قطعی کار خود را انجام دهد. اگر دیتاسنتر سازمان برای شما حائز اهمیت است، پس حتما در انتخاب پاور ماژول دقت لازم را داشته باشید. اکثر محصولاتی که در بازار به نام پاور ماژول فروخته می شود، در واقع تنها یک چندراهی ساده هستند
از پاور ماژولها علاوه بر استفاده در تجهیزات شبکه میتوانید برای استفاده از مصارف خانگی نیز بهره ببرید ، استفاده از پاور ماژولها در منزل علاوه بر توزیع صحیح برق به محصولات صوتی و تصویری ، میتواند از خرابی دستگاههای صوتی وتصویری شما به واسطه ی نوسانات برق ، به شکل چشم گیری جلوگیری کند .
شرکت تنسو تولید کنند ه ی انواع پاور ماژول و محافظ برق درجه یک با کیفیت ، جهت استفاده در انواع رک های شبکه ، دیتا سنترها ، مصارف صنعتی و مصارف خانگی با توانایی خروجی از 10 تا 16 آمپر و محافظت صددرصد در مقابل نوسانات برق میباشد که تولیدات خود را توسط مجموعه پیکاوکالا با بهترین قیمت به دست مصرف کننده میرساند .
مقایسه کالاها
whatsapp
contact