کدام کنترلهای برند سامسونگ روی یکدیگر کار میکنند ؟

کدام کنترلهای برند سامسونگ روی یکدیگر کار میکنند ؟

شرکت SAMSUNG ، یکی از تولید کنندگانی است که انواع ریموت کنترل در اشکال مختلف را برای تولیداتش ، تدارک دیده است و گاهی یافتن ریموت کنترل یدکی در بازار که تمام دکمه ها و یا شکل ظاهری آن دقیقا مطابق با ریموت کنترل اورجینال باشد ، کار سختی است ، اینجاست که وجود اطلاعات کافی در مورد فرکانس این طور کنترلها و اینکه چه کنترلی با چه مدل دیگری همخوانی فرکانس دارد ، راه را برای ما هموار میکند .

با دانستن این اطلاعات دیگر لازم نیست که دقیق مشابه ریموت کنترل خود را در بازار بیابیم و وقت و هزینه ی خود را هدر دهیم ، کنترلی با فرکانس مشابه ریموت کنترل خودمان خریداری میکنیم و همانند کنترل اورجینال از آن در دستگاهمان استفاده میکنیم .

ما در دنیایی زندگی میکنیم که برندهای گوناگون تولید کننده ی لوازم صوتی و تصویری هر کدام مدلهای گوناگونی از دستگاهها را تولید میکنند که با بروز شدن تولیدات و پیشرفت تکنولوژی ، مدلهای ریموت کنترل این دستگاهها هم مدام در حال تغییر است .

کنترلهای SAMSUNG به دو گروه قدیم و جدید تقسیم بندی میشوند ، ریموت کنترلهای هم فرکانس سامسونگ سری قدیم ، شامل کنترل سامسونگ مدل 10081F ، کنترل سامسونگ مدل 10075K ، کنترل سامسونگ مدل 10107C ، کنترل سامسونگ مدل 10129C و کنترل سامسونگ مدل 124A میشوند که همگی روی سیستم C0 و فرمت 3010 و دیتای 0C کار میکنند ، این کنترلها همگی با دستگاههای یکدیگر کار میکنند و تنها تفاوت آنها در شکل ظاهری و تعداد دکمه های روی آنها میباشد .

در میان کنترلهای سامسونگ سری قدیم سه مدل دیگر هم هستند که با هیچ کنترل دیگری فرکانس مشترک ندارند. ( با هیچ دستگاهی بغیر از دستگاه خودشان کار نمیکنند )

1- کنترل سامسونگ موشکی یا 5062 شش دکمه که جزو کنترلهای بسیار قدیمی سامسونگ میباشد و هم اکنون از رده  خارج گردیده است

2- کنترل سامسونگ 5012 یا کلبه ای که این کنترل هم جزو کنترلهای بسیار قدیمی سامسونگ میباشد و هم اکنون از رده خارج گردیده است

3- کنترل سامسونگ 5082 یا 093 که با کنترل صنام مدل 093 هم یکی میباشد و فرکانس آن تحت سیستم C0 , A0 , E0 و فرمت 3010 فعال میباشد.

کنترلهای سامسونگ سری جدید تر شامل کنترل سامسونگ مدل 104K ، کنترل سامسونگ مدل 128D ، کنترل سامسونگ مدل 1015 سری 5 ، کنترل سامسونگ مدل 399 ، کنترل سامسونگ مدل 609A ، کنترل سامسونگ مدل 312 ، کنترل سامسونگ مدل 326 ، کنترل سامسونگ مدل 676B ، کنترل سامسونگ مدل 681 ، کنترل سامسونگ مدل 865 ، کنترل سامسونگ مدل 1078 ، کنترل سامسونگ مدل 1088 و کنترل سامسونگ مدل 1088 نت فیلیکس دار هستند که همگی با دستگاههای یکدیگر کار میکنند و تنها تفاوتشان در شکل ظاهری و تعداد دکمه های روی آنهاست . این کنترلها تحت سیستم  و فرمت  فعال هستند . 

کنترل سامسونگ همه کاره مدل 104K هم در بازار ایران موجود است که قابلیت کارکرد با تمامی دستگاههای سامسونگ را دارد .

 

جهت خرید کنترل سامسونگ به کجا باید مراجعه کرد ؟

سعی کنید جهت خرید ریموت کنترل به کسی که در این امر تخصص ویژه دارد ، مراجعه کنید ، زیرا با توج به تنوع ریموت کنترلها و فراوانی فرکانس های مربوط به آنها ، استفاده از فرد یا مجموعه ای متخصص در این امر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما میگردد . فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا با بیش از 20 سال سابقه در توزیع و فروش انواع ریموت کنترل دستگاههای صوتی و تصویری ، و داشتن مشاورانی مجرب در این امر ، شما را در انتخاب بهترین گزینه یاری خواهد کرد ، انواع ضمانت و گارانتی 7 روزه ( بدون هزینه ) ، 6 ماهه و یکساله و مشاوره ی رایگان جهت رفاه حال مشتریان گرامی در مجموعه ی پیکاوکلا گنجانده شده و شما میتوانید محصول خود را به راحتی از فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا تهیه کرده و آن را درب منزلتان تحویل بگیرید .

جهت خرید به فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا مراجعه کنید یا در اینجا کلیک کنید 

 

تمامی حق و حقوق این مقاله مربوط به فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا میباشد و هرگونه کپی برداری فقط و فقط با ذکر منبع مجاز است .

 

 

 

 

نظر خود را بنویسید

دیدگاه